Warning: Use of undefined constant ‘WP_TEMP_DIR’ - assumed '‘WP_TEMP_DIR’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/vnm101802/domains/mkml.lt/public_html/testas/wp-config.php on line 63
Dviejų Vilkaviškio komandų akistatoje pergalę šventė vyresnieji – MKML

Dviejų Vilkaviškio komandų akistatoje pergalę šventė vyresnieji

Rezultatai

KomandaViso
NKA-PERLAS 200858
NKA-PERLAS 200917

„Mantinga vaikų lygoje“ susitiko dvi Vilkaviškio komandos „NKA-Perlas 2008“ ir „NKA-Perlas 2009“. Užtikrintą pergalę rezultatu 58:17 šventė vyresnieji.

Rungtynių pradžioje „NKA-Perlas 2008“ sugebėjo spurtuoti ir itin rezultatyviai pradėjo pirmąjį kėlinuką, po kurio jų persvara buvau daugiau nei solidi – 33:6. Visgi, antrajame kėlinyje „NKA-Perlas 2009“ rankų nenuleido bei sugebėjo pristabdyti savo vyresnius bendraklubius bei pralaimėjo antrąjį kėlinuką rezultatu 11:19. Po gerai sužaisto antrojo kėlinuko skirtumas tarp komandų ištirpo – dar labiau padidėjo 52:17. Visgi, vėliau iki 40 taškų atžymos „NKA-Perlui 208“ buvo likę tik 6 taškai, kurią jie pasiekė jau trečiajame kėlinyje pelnę 6 taškus be atsako ir taip užbaigė rungtynes 58:17.

„NKA-Perlas 2008“: Titas Juškelis 18 tšk., Domas Kačinskas 8 tšk., Jokūbas Šlivinskas 7 tšk.

„NKA-Perlas 2009“: Laurynas Chadatavičius 8 tšk., Joris Meškys 5 tšk., Rokas Plechavičius 3 tšk.

2008-2009 m. MANTINGA VAIKŲ LYGA

PozicijaKomandaPerg.Pral.TaškaiPerg. %GBPask.10SerijaVid. Įmest. Tšk.Vid. Pral. Tšk.Skirt.