Warning: Use of undefined constant ‘WP_TEMP_DIR’ - assumed '‘WP_TEMP_DIR’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/vnm101802/domains/mkml.lt/public_html/testas/wp-config.php on line 63
Nepralaimintys – „Kapčiamiestis“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės (+komentarai) – MKML

Trečiąją pergalę „MKML-Mantinga“ čempionate iškovojo „Kapčiamiestis“ (3-0), kurie rezultatu 96:73 nepaliko vilčių „CIE LT Forge“ (1-3) komandai. Lygos debiutantai per ketverias rungtynes yra iškovoję vos vieną pergalę.

Intriga laikėsi vos pora minučių, kol „CIE LT Forge“ dar atsilikinėjo tik dviejų taškų skirtumu 4:6. Tada „Kapčiamiestis“ įjungė aukštesnę pavarą bei spurtavo 13:0, taip vos įpusėjus pirmajam kėliniui įgydami dviženklį pranašumą 17:4. Pirmasis kėlinys baigėsi „Kapčiamiesčiui“ pirmaujant 25:10.

Antrasis rungtynių kėlinys toliau nieko gero nežadėjo „CIE LT Forge“ komandai, kuri toliau didino savo pranašumą, kuris įpusėjus rungtynėms tapo triuškinantis 48:26.

Po didžiosios pertraukos „CIE LT Forge“ komanda kibo savo varžovams į atlapus ir ėmė tirpdyti atsilikimą, kuris ištirpo iki 11 taškų – Audriaus Kalinausko tritaškis priartino prie „Kapčiamiesčio“ 47:58. Visgi, „Kapčiamiestis“ padėtį stabilizavo ketvirtajame kėlinyje, kuriam įpusėjus Dovydo Zdančiaus tritaškis sugrąžino turėtą dvidešimties taškų pranašumą -76:56. Per likusį laiką „CIE LT Forge“ intrigos neatstatė ir „Kapčiamiestis“ įsirašę trečiąją pergalę iš eilės.

Edvinas Vaina („Kapčiamiestis“):
„Kaip ir visada į varžybas susirinkom ne pilnos sudėties, buvom 7-iese, varžovai per apšilimą šiek tiek baugino, nes jų rinkosi vis daugiau ir daugiau. Na varžybas pradėjom, kaip visada energingai, taiklūs tritaškiai, greitos atakos ir persvara jau dviženklė, po ilgosios pertraukos varžovai pradėjo energingiau žaisti po krepšiu, pataikė keletą tritaškių ir iš turėtos 24 tšk. persvaros liko 11 taškų. Ketvirtame kėlinyje pasidėliojom gynybą, užbėgom į greitas atakas ir šventėm užtikrinta pergalę. Sezono pradžia kol kas labai gera, galbūt, kad laimėsim visas žaistas varžybas nesitikėjom, nes į varžybas renkamės realiai tik pusė sudėties, bet vyrai su sparnais, kovingi, tai visa to pilnai užtenka, kad nugalėtume. Manau, kad pateksime į A divizioną, nes toks ir tikslas buvo prieš sezoną, o ten komandos tikrai visos stiprios, bus sunku, bet manau jeigu visi susirinksim, galbūt dar vieną kitą žaidėją prisijungsim į komanda ir žaisim toliau savo žaidimą, apie medalius tikrai negalvojam dabar, žaidžiam ir atvažiuojam savo malonumui. Pernai metais ši lyga visiems labai patiko, rėmėjus puikius turim, tai manau, kad užsiliksim dar šitoje lygoje“

Tomas Mykolaitis („CIE LT Forge“):
„Rungtynes buvo sunkios, tikriausiai prieš stipriausią pogrupio komandą. Didžiausia problema buvo klaidos, kurių padarėm per daug. Mums dar trūksta susižaidimo ir tarpusavio supratimo, bet pamatėme, kad atkarpomis galime žaisti su jais kaip lygus ir tai nuteikia optimistiškai. Iš šitų varžybų stengsimės pasisemti patirties, kas turėtų mums padėti ateityje žaisti geriau“