Free throw percentage
0%
0%
0%

Užtikrintą pergalę „Mantinga vaikų lygoje“ iškovojo svečiai iš Prienų – „Prienų KKSC“, kurie rezultatu 54:14 pranoko Marijampolės „ŽSM-Liūtukų“ komandą ir įsirašė antrąją pergalę čempionate.

Jau pirmajame kėlinyje prieniškiai demonstravo savo pranašumą ir po pirmojo kėlinuko turėjo dviženklį pranašumą, kuris siekė 11 taškų – 18:7. Antrajame kėlinyje prieniškiai dar labiau spurtavo ir laimėjo antrąjį kėlinuką bendru rezultatu 2:28, taip atitrūkdami labai saugiu atstumu. Vos 2 taškus kėlinyje įmetę „ŽSM-Liūtukai“ po dviejų kėlinių atsilikinėjo 9:46.

Vos prasidėjo trečiajam kėliniui „Prienų KKSC“ dar kartą spurtavo ir „užgesino“ švieslentę bei iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 54:14

„Prienų KKSC“: Matas Giraitis 11 tšk., Domantas Brinevičius ir Dominykas Stadalius pelnė po 7 tšk.

„ŽSM-Liūtukai“: Enris Zaveckas 6 tšk., Kajus Kalinauskas 3 tšk.

2008-2009 m. MANTINGA VAIKŲ LYGA

PozicijaKomandaPerg.Pral.TaškaiPerg. %GBPask.10SerijaVid. Įmest. Tšk.Vid. Pral. Tšk.Skirt.