Warning: Use of undefined constant ‘WP_TEMP_DIR’ - assumed '‘WP_TEMP_DIR’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/vnm101802/domains/mkml.lt/public_html/testas/wp-config.php on line 63
ŽSM derbyje pirmoji „Širšių“ sezono pergalė prieš „Junior“ ekipą – MKML

ŽSM derbyje pirmoji „Širšių“ sezono pergalė prieš „Junior“ ekipą

Rezultatai

KomandaViso
ŽSM-ŠIRŠĖS60
ŽSM-Junior45

Pirmąją pergalę „Mantinga vaikų“ lygoje iškovojo „ŽSM-Širšių“ komanda, kuri rezultatu 60:45 palaužė to pačios sporto mokyklos auklėtinius – „ŽSM-Junior“.

Pirmasis kėlinys vyko itin atkakliai, o po jo vos vieno taško persvarą turėjo „ŽSM-Širšės“. Negana to abi komandos prasižengė labai daug kartų bei metė labai daug baudų metimų, bet nei viena komanda nesugebėjo susikrauti pranašumo ir po pirmojo kėlinio vos 1 tašku pirmavo „ŽSM-Širšės“.

Antrajame kėlinyje ėmė ryškėti „ŽSM-Širšių“ pranašumas, kurios po truputėlį ėmė didinti savo pranašumą, kuris įpusėjus rungtynėms tapo dviženklis – 29:19.

Antrojo rungtynių dalyje „ŽSM-Junior“ deficitas dar labiau šoktelėjo ir varžovai tapo nebepavejami.

2010-2011 m. MANTINGA VAIKŲ LYGA

PozicijaKomandaPerg.Pral.TaškaiPerg. %GBPask.10SerijaVid. Įmest. Tšk.Vid. Pral. Tšk.Skirt.