Warning: Use of undefined constant ‘WP_TEMP_DIR’ - assumed '‘WP_TEMP_DIR’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/vnm101802/domains/mkml.lt/public_html/testas/wp-config.php on line 63
Galingai rungtyniavusi „Sangrūda-DanKes Trans“ įtikinama persvara nugalėjo „Veteranus“ – MKML

Savaitės rungtynėse lauktos intrigos nebuvo sulaukta. „Sangrūda-DanKes Trans“ (2-1) rezultatu 95:78 įveikė „Veteranus“ (2-1) ir bei įsirašė jau antrąją pergalę per tris susitikimus.

„Sangrūda-DanKes Trans“ solidžiai pradėjo rungtynes ir per pirmąsias 2 minutes spurtavo 9:0. Netrukus A. Pelšso tritaškis išvedė „Sangrūdą-DanKes Trans“ į priekį dviženkliu skirtumu – 14:2. „Veteranams“ sunkiai sekėsi stabdyti sangrūdiečių puolimą o po pirmųjų 10-ties minučių deficitas buvo dviženklis – 18:28.

Antrajame kėlinyje „Veteranai“ toliau strigo, o „Sangrūda-DanKes Trans“ didino savo pranašumą, kuris netrukus padidėjo iki 20 taškų 44:24.

Po didžiosios pertraukos, daugiausiai R. Deksnio pastangomis „Veteranai“ sugebėjo sumažinti atsilikimą ir šiek tiek priartėti (51:66). Visgi, tai buvo daugiausiai ką pavyko pasiekti „veteranams“. Vėliau „Sangrūda-DankKes Trans“ susigrąžino iniciatyvą bei šventė pergalę 95:78.