Warning: Use of undefined constant ‘WP_TEMP_DIR’ - assumed '‘WP_TEMP_DIR’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/vnm101802/domains/mkml.lt/public_html/testas/wp-config.php on line 63
„Liudvinavas“ nepaliko vilčių „Simedvai“ ir užtikrintai įsirašė trečiąją pergalę – MKML

„Liudvinavo“ (3-1) komanda pasiekė trečiąją pergalę „MKML-Mantinga“ čempionate. Lygos senbuviai net 91:59 nepasigailėjo „Simdvos“ bei užtikrintai laikosi turnyrinės lentelės „B pogrupio“ viršūnėje. „Simedvai“ tai buvo antroji nesėkmė iš eilės.

„Liudvinavas“ galingai startavo ir sužaidus 4 minutes pirmajame kėlinyje pirmavo jau 11:2. Po V. Skučo dvitaškio „Liudvinavas“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (15:4), o ketvirtį užbaigė dar vienu galingu spurtu bei po pirmųjų dešimties minučių pirmavo daugiau nei solidžiai – 29:5.

Antrajame kėlinyje „Liudvinavas“ dar labiau nutolo ir įpusėjus kėliniui „Simedvos“ deficitas tapo nebepadorus – 15:42.

Antrojoje rungtynių dalyje „Simedvai“ pavyko pristabdyti „Liudvinavo“ komandą bei neleido jiems dar labiau tolti milžiniškais žingsniais. Visgi, liudvinaviečių persvara jau niekam nekėlė abejonių ir „Simedvai“ teko pripažinti varžovų pranašumą 59:91.